banner seokod.pl

ASTON BDN-Poznań. Partner HANDLOWY HORMANN - Aston

Dodano: 7 lat 3 miesiące temu
Aston DBN Sp. z o.o. prowadzi sprzedaż i serwis drzwi, szlabanów, urządzeń techniki przeładunkowej, bram oraz rozwiązań przemysłowych, napędów, automatyki. Przedsiębiorstwo istnieje od 2010 roku i korzysta z długoletniego doświadczenia fachowców, którzy ją założyli. koncentrujemy się na jakości i jako dealer drzwi (stolarki), bram oraz rozwiązań techniki przeładunkowej. Priorytetem dla nas jest wysoka jakość sprzedawanych systemów. Naszymi dostawcami są czołowi europejscy producenci. Nasi pracownicy stale podnoszą kwalifikacje, co gwarantuje profesjonalizm na każdym etapie kontaktu z Wami.

Dla sprzedanych usług i towarów Aston zapewnia profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wykonujemy modernizacje, przeglądy, naprawy drzwi, napędów, bram. Nasz atut to wieloletnie doświadczenie w prowadzonych pracach.
Podstawowy zasięg serwisu Aston obejmuje Wielkopolskie oraz województwa ościenne. W przypadku podpisania umowy serwisowej zasięg obejmuje cały kraj.
W wypadku wystąpienia awarii i przed terminem przeglądu prosimy o wypełnienie dostępnego na stronie www formularza. Serwis pracuje od w godzinach od 9 do 17.

Podobne wpisy

Komentarze

ASTON BDN-Poznań. Partner HANDLOWY HORMANN - Aston
Adres strony:
Wyświetleń:
1238
Wizyt:
807
Kliknięć:
213
CTR:
26.39%