banner seokod.pl

Producent etykiet papierowych T-pack

Dodano: 2 miesiące 1 tydzień temu

Oferujemy bardzo szeroki wachlarz różnego rodzaju opakowań, takich jak; kartony, torby papierowe, foliowe i materiałowe, oraz foliopaki. Każde opakowanie będzie idealnym nośnikiem grafiki reklamowej. Wystarczy przesłać do nas dowolną grafikę, hasło reklamowe czy logotyp, aby wyprodukować spersonalizowane opakowanie. Opakowanie z własną grafiką to nie tylko jedno z działań promocyjnych, to początek budowania wizerunku i zaufania do Twojej firmy.


Nie zapominamy o gadżetach przydatnych w branżach handlu i logistyki, czyli tam, gdzie należy zadbać o odpowiednie pakowanie produktów przygotowywanych do wysłania. Oferujemy samoprzylepne taśmy pakowe, z nadrukowanymi informacjami (np. Uwaga szkło), jak i możliwością nadruku swoich grafik. U nas znajdziesz wszelkie materiały niezbędne do procesu pakowania i wysyłek: opakowania, taśmy do pakowania, rolki termiczne i inne towary eksploatacyjne.


Jako wytwórca folii samoprzylepnych sprzedajemy szeroki wybór naklejek papierowych w arkuszach, w różnych rozmiarach i objętościach. Sprzedawane przez nas etykiety możesz zadrukować samemu lub zlecić to do naszej drukarni etykiet samoprzylepnych. Ważne jest dla nas, żeby każdy kontrahent był obsłużony profesjonalnie i na czas. Stawiamy na jakość naszych towarów, szczególnie w przypadku etykiet długowiecznych, bo rozumiemy potrzeby naszych klientów.


Opakowania to przede wszystkim sposób zabezpieczenia towaru do wysłania, czy w przypadku sklepów stacjonarnych - torby plastikowe. Spersonalizowane opakowania mogą sprawić, że nasza firma zyska na promocji oraz będą przyczyną do postrzegania jako bardziej interesującej. Opakowanie z przepięknym nadrukiem lub taśma pakowa przykuwająca wzrok ciekawym wzorem czy ciekawym hasłem spowoduje, że Twoja firma zostanie mocniej zapamiętana. W obecnych czasach i wysokiej konkurencji, zazwyczaj obsługa klienta na najwyższym poziomie, zadbanie o łatwe zakupy oraz fajne doświadczenia, sprawią, że to właśnie nasza firma wyróżni się na tle innych podobnych sklepów.


Bardzo staramy się dostosować nasze produkty do potrzeb naszych klientów. Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami przez telefon, mailowo lub poprzez chat. Każda sugestia odnośnie branży kartonów i naklejek samoprzylepnych pozwalają nam nieustannie polepszać ofertę.


Podobne wpisy

Komentarze