banner seokod.pl

Hurtownia tkanin Łódź

Dodano: 10 lat 1 tydzień temu
Producent tkaniny - hurtownia tkanin KARY Łódź w swoim asortymencie posiada różnorodną oraz bogatą ofertę środków pościelowych.

W hurtowni znajdziemy całą gamę różnotematycznych wzorów: wzory dziecięce, designy o tematyce piłkarskiej - gadżety i wydruki Euro. Producent tkanin wyposaży każdy możliwy punkt. Tkaniny pościelowe osiągalne są w wersji gładkiej i kolorowej.

Firma zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów od dzianiny bawełnianej, którzy telefonicznie lub po uprzednim telefonie udzielą odpowiedzi na konkretne pytanie i w razie potrzeby doradzą. Istnieje możliwość i nadruku dostarczonego przez użytkownika bądź projektowania specjalnego motywu jaki chce odbiorca.

W wyborze hurtowni konfekcji dziecięcej znajdują się ciuszki, pościele z dziecięcymi wzorami z kieszeniami na picie np. do łóżeczek.

Flanela pościelowa wytwarzana jest z bawełny, producent nie toleruje tworzyw sztucznych które nie nadają się do sennego odpoczynku. Mocno ceniona jest i pościel klasy ITAKA.

Zapraszamy na stronę firmową hurtowni KARY, gdzie w przystępny i elegancki sposób zaprezentowane są designy tkanin i opis salony i wybór tkanin. Na miejscu zapoznają się Państwo z możliwościami i asortymentem producenta tkanin.

Producent tkanin skory jest do kooperacji z podmiotami gospodarczymi z całej polski oferując atrakcyjne cenowo tkaniny.

Uprzejmie zapraszamy do kontaktów handlowych.

Podobne wpisy

Komentarze

Hurtownia tkanin Łódź
Adres strony:
Wyświetleń:
1494
Wizyt:
1259
Kliknięć:
197
CTR:
15.65%