banner seokod.pl

FIStech systemy mocowań

Dodano: 1 miesiąc 4 dni temu

Posiadamy w swoim asortymencie szeroką gamę najwyższej jakości systemów zamocowań marki Fischer.

Najważniejszym celem FIStech centrum była zawsze obsługa klienta na światowym poziomie, w związku z tym produkty marki Fischer oferowane są przez sprzedawców posiadających niezbędną wiedzą i długoletnie doświadczeniem w w systemach mocować. Klienci otrzymują w oparciu o ich indywidualne oczekiwania, ukierunkowaną na reprezentowane przez nich branże budowlane, propozycję handlową oraz asortymentową.

Oferujemy mocowania chemiczne, kotwy stalowe oraz mocowania ramowe. Dodatkowo mamy w ofercie mocowania uniwersalne, mocowania ociepleń, mocowania do izolacji. Nasi sprzedawcy wspomogą Cię w wyborze właściwych produktów dla Twoich potrzeb. Oprócz systemów mocowań mamy też w ofercie produkty takie jak: uszczelniacze, systemy instalacyjne oraz wkręty

Produkowane są jedynie w Niemczech, przechodzą pod złożoną drogę nadzorczą i ostatecznie dostają symbol towarowy Made in Germany. Kompania dobrowolnie zgadza się na podwójną weryfikację jakości, by utrzymywać zaufanie swoich klientów i świadczyć najwyższy standard bezpieczeństwa, wynikający z używania wkrętów Spax. Bogate znawstwo umożliwia kompanii sukcesywnie poszerzać się o nowe dziedziny przemysłu i odpowiadać na indywidualne potrzeby konsumentów. 

Podobne wpisy

Komentarze