Start | Kawały i Dowcipy | Humor obrazkowy | Widomości | Śmieszne Filmiki | Galeria | PPSy | Znaczenia imion | Horoskop | Forum | Księga gości
 
             
Menu główne
Kawały i Dowcipy
Humor obrazkowy
Widomości specjalne
Śmieszne teksty
Śmieszne Filmiki
Śmieszne PPSy
Galeria (śmieszne)
Znaczenia imion
Horoskop dla Ciebie
Sennik
Blog
Forum
Księga gości
Książka kucharska
Dodatki
Wkręć Swoich Znajomych
W ulubionych
Katalog stron
Partnerzy serwisu
Zamieść życzenia
Gry Flash
Gry Online
Archiwum Nowości
Dodaj do serwisu
Napisz do Nas
Polityka prywatności
Wyszukiwarka
Polecamy

dla kobiet

 
Kanały RSS
Kolory prawdę Ci powiedzą Drukuj Email
(1 ocena)
22.10.2009.
 

Zamieszczony przez Kinia,

Oglądano : 2055    

Ulubione : 73

Opublikowane w : Kawały i Dowcipy, Dla Pań

Słowa kluczowe : kolory, prawdę powiedzą, chrakter, skłonności, postawa, partner


ImageUpodobania kolorystyczne świadczą o naszym charakterze i psychice, skłonnościach i postawach. A zatem znając ulubiony kolor partnera jego samego możesz poznać lepiej. I tak:

Czerwony

Jest symbolem gwałtownych uczuć. Kto go lubi zdolny jest do namiętnej miłości i równej w natężeniu nienawiści. Czerwień cechuje ludzi porywczych, popędliwych, niecierpliwych. "Wszystko albo nic" — oto ich dewiza.


Żółty

Jest kolorem intelektualistów i idealistów. Lubią go marzyciele nie cierpią "ludzi czynu". Kto przepada za tem kolorem, chętnie pomaga innym, ale nie ze względu na nich samych, lecz w imię "obiektywnych" racji czy "zasad". Lubiący żółć kochają światło i ludzkość, rzadko to, co bliskie i... konkretnych ludzi.


Pomarańczowy

Świadczy o braku wyraźnie zarysowanej indywidualności. Jeśli go lubicie — lubicie także kompromisy. Rzadko macie swoje zdanie. Swe poglądy kształtujecie raczej w zależności od tego z kim aktualnie je wymieniacie. Poza tym bywacie skryci i powściągliwi, czego raczej nie uważa się za cnotę.


Zielony

Charakteryzuje osobę o umiejętnościach łatwego współżycia z innymi. Kto lubi ten kolor, znajdzie wiele punktów stycznych z osobami lubiącymi pomarańczowy. W miłości odznacza się stałością i dlatego stanowi wprost idealny materiał na małżonka/kę.


Niebieski

Cechuje ludzi opanowanych i nieco "zimnych". Trochę może wyrachowanych, umiejących dążyć do wytkniętego celu i na ogół tam zdążających. Niestety bywają wyrozumiali przeważnie tylko dla siebie. Współżycie z nimi nie należy, więc do szczególnie łatwych.


Brązowy

To kolor poetów i filozofów. Kto go lubi, ma usposobienie stałe i rzadko zmienia zdanie. Nie zawsze jest ono jednak wolne od błędów. W sprawach finansowych uważany jest za wyjątkowo solidnego. Dochowuje również powierzonych mu sekretów.


Czarny

Kolor elegancji lubiącej się wyróżniać. Wbrew pozorom osoby lubiące ten kolor nie oznaczają się jednak "czarnym charakterem". Mają umysł i serce otwarte dla innych. Nie tracąc niczego z siebie, zdobywają się na to, aby usunąć się w cień, wysuwając na plan pierwszy innych. Słowem — charakter "na medal".
Dodaj do
Google!Yahoo!WykopElefantaGwar.pl!Linkologia.plWpigulce.netSpis.plAXV.pl

Cytuj artykuł na swojej stronie
Dodaj do ulubionych
Powiązane artykuły

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocena użytkowników zarejestrowanych

   (0 głos)

 


Dodaj swój komentarz
Nazwa
 
Komentarz
 
Dozwolone liczba znaków: 600
 
  This image contains a scrambled text, it is using a combination of colors, font size, background, angle in order to disallow computer to automate reading. You will have to reproduce it to post on my homepage
wprowadź kod z obrazka:

   
   

Żaden komentarz nie wystawionymXcomment 1.0.8 © 2007-2019 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2019 Aha44 - Kawały i dowcipy - Humor dla Ciebie
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem udostępnianym na warunkach licencji GNU/GPL