Start | Kawały i Dowcipy | Humor obrazkowy | Widomości | Śmieszne Filmiki | Galeria | PPSy | Znaczenia imion | Horoskop | Forum | Księga gości
 
             
Menu główne
Kawały i Dowcipy
Humor obrazkowy
Widomości specjalne
Śmieszne teksty
Śmieszne Filmiki
Śmieszne PPSy
Galeria (śmieszne)
Znaczenia imion
Horoskop dla Ciebie
Sennik
Blog
Forum
Księga gości
Książka kucharska
Dodatki
Wkręć Swoich Znajomych
W ulubionych
Katalog stron
Partnerzy serwisu
Zamieść życzenia
Gry Flash
Gry Online
Archiwum Nowości
Dodaj do serwisu
Napisz do Nas
Polityka prywatności
Wyszukiwarka
Polecamy

dla kobiet

 
Kanały RSS
Mężczyźni są inni niż kobiety Drukuj Email
(7 ocen)
15.10.2006.
 

Zamieszczony przez Administrator,

Oglądano : 39763    

Ulubione : 285

Opublikowane w : Kawały i Dowcipy, Dla Pań


Związek
Kobiety z najwyższą determinacją dążą do sytuacji, w której związek można ukoronować przymiotnikiem "małżeński". Mężczyznom ten przymiotnik kojarzy się nieprzyjemnie z rzeczownikiem "węzeł", dlatego z równą determinacją starają się utrzymać związek w formie luźnej i niezobowiązującej.

Seks
Kobiety uwielbiają długą i wyrafinowaną grę wstępną, mężczyźni zadowolą się paroma rutynowymi gestami. Dla wielu z nich już sam dojazd na miejsce jest częścią gry wstępnej.

 

Łazienki
Przybory toaletowe mężczyzny zajmują w łazience powierzchnię nie większą niż kartka formatu A5. Łazienka kobiet to całe laboratorium kosmetyczne wraz z pracownią alchemiczną i parkiem maszyn do obróbki ciała. Mężczyzna w większości przypadków nie potrafi ich nawet zidentyfikować.

 

Wyjścia
Kiedy mężczyzna mówi, że jest gotów do wyjścia, to znaczy, że stoi przy drzwiach i trzyma w dłoni kluczyki do samochodu. Kiedy kobieta mówi, że jest gotowa, to znaczy, że będzie gotowa, kiedy tylko znajdzie tę czerwoną torebkę, przymierzy kilka sukienek, wyschnie jej lakier do paznokci...

 

Lustra
Kobiety przeglądają się w lustrach by utwierdzić się w swojej atrakcyjności. Mężczyźni używają luster podczas golenia i stroją do nich bardzo śmieszne i absurdalne miny. Żałują, że lustra  w łazienkach są tak wysoko, bo nie mogą podziwiać swoich atrybutów.

 

Dzieci
Kobieta wie wszystko o swoich dzieciach. Zna ich dokładną liczbę i datę urodzin, ich ulubione potrawy, rozkład zajęć i przyjaciół. Wie o czym marzą i jakie mają hobby. Mężczyźni znają imiona swoich dzieci.

 

Kierunki
Jeśli kobieta prowadzi i zagubi się w nieznanej okolicy, to zatrzyma się przy stacji benzynowej i spyta o kierunek. Mężczyzna uważa to za znak słabości. Nigdy się nie zatrzyma, żeby zapytać o drogę. Będzie jeździł w kółko mrucząc pod nosem, że to na pewno gdzieś tutaj.

 

Przyznanie się do pomyłek Kobieta przyzna się czasem do popełnienia błędu. Ostatnim mężczyzną, który to zrobił był Giordano Bruno zanim go spalili na stosie.

 

Pranie
Kobieta robi pranie co parę dni. Mężczyzna tylko wtedy, gdy definitywnie nie ma już w szafie czystych rzeczy. Wtedy wkłada narciarski kombinezon i zawozi brudne ubrania do mamusi.

 

Ślub
Ślub kobietom kojarzy się z białą sukienką, dzwonami, druhnami i rzucaniem bukietu, mężczyznom z wieczorem kawalerskim.

 

Garaże
Kobieta używa garażu do stawiania w nim samochodu i chowania kosiarki do trawy. Dla mężczyzny garaż jest azylem i miejscem konspiracyjnych spotkań z kolegami.
Dodaj do
Google!Yahoo!WykopElefantaGwar.pl!Linkologia.plWpigulce.netSpis.plAXV.pl

Cytuj artykuł na swojej stronie
Dodaj do ulubionych
Powiązane artykuły

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocena użytkowników zarejestrowanych

   (0 głos)

 


Dodaj swój komentarz
Nazwa
 
Komentarz
 
Dozwolone liczba znaków: 600
 
  This image contains a scrambled text, it is using a combination of colors, font size, background, angle in order to disallow computer to automate reading. You will have to reproduce it to post on my homepage
wprowadź kod z obrazka:

   
   

Żaden komentarz nie wystawionymXcomment 1.0.8 © 2007-2021 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2021 Aha44 - Kawały i dowcipy - Humor dla Ciebie
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem udostępnianym na warunkach licencji GNU/GPL