Start | Kawały i Dowcipy | Humor obrazkowy | Widomości | Śmieszne Filmiki | Galeria | PPSy | Znaczenia imion | Horoskop | Forum | Księga gości
 
             
Menu główne
Kawały i Dowcipy
Humor obrazkowy
Widomości specjalne
Śmieszne teksty
Śmieszne Filmiki
Śmieszne PPSy
Galeria (śmieszne)
Znaczenia imion
Horoskop dla Ciebie
Sennik
Blog
Forum
Księga gości
Książka kucharska
Dodatki
Wkręć Swoich Znajomych
W ulubionych
Katalog stron
Partnerzy serwisu
Zamieść życzenia
Gry Flash
Gry Online
Archiwum Nowości
Dodaj do serwisu
Napisz do Nas
Polityka prywatności
Wyszukiwarka
Polecamy

dla kobiet

 
Kanały RSS
BARAN (21 III - 20 IV) Drukuj Email
(9 ocen)
13.12.2006.
 

Zamieszczony przez ada,

Oglądano : 7513    

Ulubione : 162

Opublikowane w : Horoskop, Horoskop

ImageŻywioł/Trygon: Ogień
Znak: Poroże barana
Kwadron: Kardynalny
Słowo kluczowe: Aktywność
Planeta władająca: Mars - mitologiczny bóg wojny, uosabia odwagę, pasję, aktywność. Mars wzmacnia odwagę, niezależność, siłę przebicia, inicjatywę, ale również kłótliwość, gwałtowność, nietolerancję.
Szczęśliwy dzień: wtorek.
Kolory: czerwony, czarny, biały.
Kamienie: rubin, diament, krwawnik, granat.
Metal: żelazo.
Rośliny i zapachy: lawenda, piołun, bazylia, pieprz.
Cechy pozytywne: witalność, odwaga, szybkość, życie teraźniejszością, przedsiębiorczość, gorliwość, niezależność, dynamika. 
Cechy negatywne: impulsywność, gwałtowność, porywczość, zuchwalstwo, wyniosłość, nietolerancja, egoizm, niecierpliwość, obcesowość,
Motto: Ja jestem.

 

Baran jest pierwszym znakiem zodiaku i symbolizuje początek. Ludzie urodzeni w tym czasie charakteryzują się niezwykłą energią i siłą przebicia. Przy pierwszych kontaktach sprawiają wrażenie osób atrakcyjnych, ruchliwych i rozmownych - jasno i chętnie wyrażają swoje zdanie na żądany temat.

Barany są otwarte na nowe pomysły, kochają wolność i naturę. Lubią grać, podążać za własnymi marzeniami, wyznaczać nowe cele i iść w ich kierunku z niegasnącym entuzjazmem. Optymizmem potrafią zarazić innych, a ewentualną niepewność skrywają głęboko przed otoczeniem. Wszystko chcą mieć od razu i są bardzo niecierpliwe. Rzadko kiedy kończą rozpoczęte sprawy, zwłaszcza gdy te się przeciągają i wymagają wytrwałości. Jeśli efekt nie jest natychmiastowy Baran po prostu znajdzie coś ciekawszego, bardziej ekscytującego.

Ludzie spod znaku Barana są bardzo niezależni, nie znoszą gdy ktoś im wydaje polecenia, mówi co i jak mają robić. Niestety nie przyjmują żadnej krytyki i czasami trudno ich do czegoś przekonać.

Charakterystyczną cechą Baranów jest ogromna uczciwość, wręcz prostolinijność. Bez ogródek mówią to, co myślą. Brak subtelności, dyplomacji i taktu powoduje, że ich zachowanie często bywa odbierane jako szokujące, czy wręcz niegrzeczne. Nierzadko zachowują się zbyt swobodnie, mówią dużo i głośno, są niecierpliwe, wybuchowe i szybko wpadają w złość, ale nie są pamiętliwe. Byłoby im łatwiej, gdyby czasami pomyślały zanim coś powiedzą.

Ludzie urodzeni w tym znaku to urodzeni przywódcy, pełni optymizmu i pewności siebie. Nie lubią podporządkowywać się cudzym rozkazom czy poleceniom. Lubią podejmować ryzyko, stąd ich upodobanie do niebezpiecznych sportów. Są silni, odważni, wojowniczy i pełni pasji.

Osoby urodzone pod znakiem Barana są bystre, przedsiębiorcze i pełne energii. Barany bywają kapryśne, awanturnicze, wręcz nieznośne. Ich popędliwy charakter często doprowadza do konfliktu, a wtedy Baran dąży do siłowego, natychmiastowego rozwiązania. Niestety nie posiada jakichkolwiek talentów dyplomatycznych. Baran nie waha się, nie ma oporów, kompleksów i zahamowań. Idzie do przodu i nie zastanawia się nad konsekwencjami. Zawsze wszystko wie najlepiej. Barany bywają złośliwe i zaczepne, zawsze chętnie wywołają jakąś awanturkę, podyskutują i pokłócą się. Przywitanie kogoś powiedzeniem "Jak ty źle wyglądasz" jest w stylu Barana, zawsze jest szczery aż do bólu.

Jego nadmierny entuzjazm może czasami przerodzić się w fanatyzm. Obdarzone wielkim temperamentem są namiętne, zmysłowe, lubią eksperymentować. Barany lubią błyszczeć, nie są w związku z tym oszczędne, ale często popadają w długi żyjąc zgodnie z zasadą "zastaw się a pokaż się".

Czarny Baran ...czyli Mistrz nietaktu ...Cytuj artykuł na swojej stronie
Dodaj do ulubionych
Powiązane artykuły

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocena użytkowników zarejestrowanych

   (0 głos)

 

Pokaż 5 z 5 komentarzy

1. 29-01-2010 11:57

Zgadza się. Byłam z baranem w małżeństwie. Tragedia. Podszyty wiatrem, wojowniczy, mściwy, nie znosił krytyki, nie usiedział na tyłku 5 minut.Nie nadaje się do życia w rodzinie. Ja jestem rybką. Teraz jestem z rakiem i jest super
Gość
michele

2. 23-02-2009 21:22

:cry :cry Niestety wszystko się zgadza xD :x :p :grin Jestem często okropna xD 8) :upset :zzz :PP
Gość
Baranica xD

3. 30-08-2007 15:44

Zgadzam się ze wszytkim co tu pisze...Jestem trudna i szczera do bólu . Każdy mi to powtarza na ogrągło że jestem trudna do zrozumienia i że czasem zbyt wysoko się noszę...Ale dzięki chumorowi ludzie mnie mimo tego lubią. :)
Gość
Czarnulka

4. 24-08-2007 12:35

zbyt grubo szyty ten horoskop,prawie w połowie :)
Gość
Ala

5. 20-05-2007 23:14

zgadzam sie prawie ze wszyskim muj mozsz jest zy tego znaku ale jakos we malzestwie z rakiem zyje 
:(
Gość
kasia

Pokaż 5 z 5 komentarzyDodaj swój komentarz
Nazwa
 
Komentarz
 
Dozwolone liczba znaków: 600
 
  This image contains a scrambled text, it is using a combination of colors, font size, background, angle in order to disallow computer to automate reading. You will have to reproduce it to post on my homepage
wprowadź kod z obrazka:

   
   mXcomment 1.0.8 © 2007-2019 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
następny artykuł »
© 2019 Aha44 - Kawały i dowcipy - Humor dla Ciebie
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem udostępnianym na warunkach licencji GNU/GPL